Godziny otwarcia

GODZINY OTWARCIA CENTRUM HANDLOWEGO:

Poniedziałek - Niedziela   9.00 - 21.00

GODZINY OTWARCIA PARKINGU PODZIEMNEGO:        

Poniedziałek - Niedziela   6.30 - do końca ostatniego seansu w Multikinie (po 22.00)

GODZINY OTWARCIA MULTIKINA:

Poniedziałek - Niedziela  od 9.00 do ostatniego seansu (kasy zamykane są 15 minut od rozpoczęcia ostatniego seansu)

GODZINY OTWARCIA PLACU ZABAW DLA DZIECI MK BOWLING:

Poniedziałek - Piątek od 12:00 do 20:00
Sobota - Niedziela od 10:00 do 20:00

Wyszukiwarka

 

Zgorzelec Plaza zaprasza wszystkie Panie do udziału w wydarzeniu „Akcja Samokontrola”, które odbędzie się 25 i 26 maja w godzinach 12-18.
Wydarzenie odbywa się w ramach Ogólnopolskiej „Akcji Samokontrola-Nie daj się chorobie. Pokonaj ją sama!”.

W programie:
🌷 Nauka samobadania piersi
🌷 Konkurs na najpiękniejsze życzenia dla mamy - prezenty do wygrania!
🌷 Bezpłatny makijaż dla każdej pani
🌷 Darmowe mini-sesje fotograficzne.

Dla dzieci również przygotowaliśmy coś specjalnego:
26 maja od 15:00 na najmłodszych czekać będą:
🎈 Laboratorium kreatywności - kolejna edycja warsztatów dla młodych odkrywców, podczas których będzie możliwość poznania podstaw programowania, przeprowadzenia ciekawych eksperymentów i rozwinięcia swoich talentów artystycznych
🎈 Dmuchane zamki
🎈 Malowanie buziek i baloniki

Kilka słów o Akcji Samokontrola:
25 i 26 maja w Zgorzelec Plaza, odbędzie się dwudniowy event propagujący idee walki z rakiem piersi organizowany w ramach Ogólnopolskiej „Akcji Samokontrola-Nie daj się chorobie. Pokonaj ją sama!”.
W trakcie spotkania Panie będą mogły nauczyć się jak wykonywać prawidłowo samobadanie oraz dołączyć się do ogólnopolskiego apelu poprzez nagranie krótkiej wypowiedzi video.
„Zależy nam do dotarciu do jak największej ilości kobiet. Wcześnie wykryty rak piersi jest uleczalny i to jest bardzo ważna informacja dla wszystkich kobiet. Pełnimy ważne funkcje-jesteśmy matkami, żonami, córkami, realizujemy się zawodowo i społecznie. Kochamy życie więc dbajmy o nie." -apeluje przedstawicielka biura organizatora, Malwina Turek

W Zgorzelcu realizacje akcji wsparło Centrum Handlowo-Rozrywkowe Zgorzelec Plaza, któremu nie są obojętne ważne sprawy społeczne i profilaktyka raka piersi. Organizatorzy spotkania liczą, że mieszkanki tego pięknego miasta aktywnie wezmą udział w spotkaniu. Dla pań ceniących piękno zostanie przygotowana specjalna strefa fotograficzna z wizażem, gdzie będzie można zrealizować profesjonalną mini sesje zdjęciową.

„Najważniejszym elementem całego spotkania jest strefa samobadania piersi, gdzie kobiety uczą się na fantomach w jaki sposób przeprowadzać takie badanie. Wśród fantomów są takie, które odzwierciedlają zdrową pierś oraz z guzkiem. Jako przedstawicielka biura organizatora wierzę, że takie działania pozwolą na zwiększyć świadomość u kobiet. Biust kobiecy uważany jest za jeden z najbardziej intymnych części ciała kobiety, dlatego wiem, że wiele pań boi się rozmawiać na ten temat. Nawet te dojrzałe wiekowo często nie posiadają wystarczającej wiedzy pozwalającej na przeprowadzenie prawidłowo samobadania. Profilaktyka jest bardzo ważna, ponieważ im wcześniej wykryjemy raka tym większe szanse mamy na wyleczenie i uratowanie swojego życia.”- podkreśla w rozmowie Turek.

Mówiąc o idei akcji należy wspomnieć, że organizatorzy zwracają uwagę na ważne funkcje społeczne kobiety –żona, matka, córka. Podają je jako element, który ma zachęcić panie do regularnych badań mammograficznych. W spocie reklamującym „Samokontrolę” jedna z bohaterek wypowiada słowa: ”jeśli nie chcesz się badać dla siebie zrób to dla swoich bliskich”. Organizatorzy liczą także, że panowie wezmą aktywnie udział w propagowaniu działań profilaktycznych i zachęcą swoje kobiety do regularnego udziału w badaniach.
Twórcy akcji chcą także uświadomić kobiety w młodym wieku, ze one również mogą zachorować na raka piersi takim przykładem jest Pani Barbara Kaliszewska, która zachorowała na tą chorobę jako 35 letnia aktywna zawodowo kobieta. Dzięki szybkiej reakcji i zgłoszeniu się do lekarza uratowała swoje życie.
Pomysłodawcy akcji, samobadanie uważają za pierwszy krok walki z rakiem i zachęcają do regularnych badań mammograficznych oraz wizyt u lekarza.

mapa centrum

Mapa centrum

korzystając z naszej mapy szybko i łatwo wyszukasz swój ulubiony sklep, restaurację bądź miejsce rozrywki

Pokaż mapę centrum

Zgorzelec Plaza w sieci

  • 25000m2 powierzchni użytkowej
  • 38 butików, sklepów
    i punktów usługowych
  • 318miejsc parkingowych

Godziny otwarcia Centrum Zgorzelec Plaza

Poniedziałek - Niedziela

9:00 - 21:00

więcej

Kontakt

Zgorzelec Plaza
ul. Armii Krajowej 52a
59-900 Zgorzelec

email: info@zgorzelec-plaza.pl

tel. 75 671 72 72

www.zgorzelec-plaza.pl

Projekt i wykonania Fastlan.pl